Body Transformation


Body Transformation Program

Vybuduj silnejšiu, kondične zdatnejšiu a pyšnejšiu verziu tvojho JA!


Čo je to Body transformation program?

Je to trojmesačný silovo-kondičný program, kombinovaný s nutričným poradenstvom, zameraný na premenu vášho tela, "naspídovanie" (boosting) vášho sebavedomia a uspokojenia vašej duše.

Gallery Thumb I


1. Nie ste v tom sami. My sme si tým tiež prešli.
2. Čo preto môžete spraviť?
3. Zaslúžite si viac.
4. Čo sú vaše benefity programu

Nie ste v tom sami!

Byť viac fit, cítiť sa sebaisto nie je nemožné. Tvrdá pravda je, že nezmeníte svoj život, pokiaľ nepretečie váš pohár trpezlivosti a nepustíte sa do akcie. Opýtajte sa samého seba – ste so sebou spokojný a s tým, ako sa veci majú? Pokiaľ si na túto otázku neviete odpovedať jednoznačne ´DO ČERTA NIE, NIE SOM´ , je jedno, aký tréning robíte, aké doplnky výživy užívate alebo aké jedlo jete. Pokiaľ nebudete chcieť stále viac od seba samého - budete skákať z programu na program, z diéty na diétu, jesť nekvalitnú stravu (junk food), vynechávať tréningy, ostanete stále rovnaký alebo si ešte viac zhoršíte stav.

Čo preto môžete spraviť?

Gallery Thumb I

Ste pripravený na tajomstvo?

Odpoveď je DÔSLEDNOSŤ.

Odpoveď je DÔSLEDNOSŤ. Problém je, že drvivá väčšina ľudí je zaneprázdnená svojou prácou a rodinou a má veľmi limitovaný svoj voľný čas. Ste obklopený obrovským množstvom informácií, z ktorých nie je ľahké určiť, ktorá informácia je dobrá a ktorá zlá, ktorú ako aplikovať a či vôbec. Nie je to vaša chyba, je to len svet, v ktorom žijeme.

Ale väčšina z nás zdieľa rovnakú myšlienku. Tak prečo niektorí uspejú a iní nie? Porovnávanie sa s inými je šmykľavá cesta do negativity. Chytrejšia otázka, ktorú by ste si mali položiť je – "Ako by som mohol(a) zlepšiť schopnosť byť viac dôsledný(á)?". Dôslednosť je to, čo skoro každý ovláda na vyššej úrovni, či už je to šport, kariéra, vzťahy, menujte ich sami. Napadli Vám ďalšie?

Zaslúžite si viac

Body trasformation program je komplexný trojmesačný tréningový program, špecificky vytvorený na to, aby ste sa dostali do lepšej fyzickej kondície, zredukovali tuk tou najlepšou cestou, akú poznáme a stali sa silnejšími. My vám tú cestu ukážeme. Program však nie je len o tréningoch,vďaka ktorým budete vyzerať a cítiť sa lepšie. V živote sú aj iné dôležité veci, nielen to, ako vyzeráte navonok. Vy si zaslúžite žiť dobre, cítiť sa fit a sebaisto. Program nielenže môže transformovať vaše telo, ale aj váš život a dušu. Poskytneme vám potrebný tréning, všetky informácie, poradenstvo a podporu, ktorú budete potrebovať ku kompletnej transformácií v silnejšiu, kondične vytrvalejšiu a pyšnejšiu verziu vášho JA! Náš Body Transformation Program je vstupnou bránou do vášho nového životného štýlu!Gallery Thumb I

Čo sú vaše benefity?

- Celkový trojmesačný tréningový program
- Nemusíte už viac premýšlať, čo a ako trénovať
- Redukcia telesného tuku
- Zlepšíte si silu
- Zlepšenie mobility a flexibility
- Dôvera
- Komunita
- Nutričné poradenstvo a stravovacie plány
- Zodpovedný prístup
- Komplimenty od každého, kto vás pozná

Veľa sa s nami za tri mesiace naučíte o cvičení a stravovaní.


Približný harmonogram

- konzultácie a odovzdanie osobného monitoringu 1.3 – 6.3.2019
- prvé váženie a fotenie 9.3.2019 sobota o 8:00h – 8:30h ráno na lačno
- 6.3. 2019 streda začiatok tréningového programu
- 14.3.2019 štvrtok o 17:00h do 18:45h seminár + prezentácia – stravovanie a terminológia
- 20.4.2019 sobota kontrolné meranie a váženie
- 6.6.2019 štvrtok Váženie a fotenie 17:00 do 18:00 + záverečný tréning programu
- 8.6.2019 sobota 11:00 do 12:00 vyhodnotenie programu + prezentácia v CrossFit Redoubt.

Cena programu je 299 euro/osoba.Gallery Thumb I

Časy tréningov programu

pondelok - 17:00 do 18:00
utorok - 17:00 do 18:00
streda - 17:00 do 18:00
štvrtok – 18:00 do 19:00 Body Blast
piatok - 17:00 do 18:00
sobota – ľahký kardio tréning

Máš otázku?

Napíš nám cez kontaktný formulár. Môžeš napísať priamo na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , kontaktovať telefonicky na +421 904 521 340 alebo +421 908 804 111 a najradšej budeme, ak sa prídeš pozriet k nám do CrossFit Redoubt gymu na ulici Viničná 8 v Nových Zámkoch.

Výsledky

Nasledovné fotografie boli zaznamenané na začiatku programu a po troch mesiacoch. Vychádzame z niekoľkoročných skúseností, hovoria za nás výsledky načich spokojných klientov. Bez drastických diét a hladovania.